Kontakt

Max Rengøring ApS

CVR: 40137599 

Tlf: 50 40 43 92
E-mail: kontakt@maxrengoering.dk

Spørgsmål?

Hvis du har spørgsmål kan du udfylde formularen nedenfor eller bruge kontakt-oplysningerne herunder, så svarer vi på dine spørgsmål.

Amela

Direktør

Dir. 5062 3526

Amela@maxrengoering.dk

Adis

Driftschef

Dir. 2023 8001

Adis@maxrengoering.dk

Hariz

Driftsleder

Dir. 8164 7202

Hariz@maxrengoering.dk

Henriette

Kontorassistent

Dir. 4414 0206

Henriette@maxrengoering.dk

Zlatan

Rekruttering / Vinduespudseransvarlig

Dir. 9197 5914

Zlatan@maxrengoering.dk